O FIRMIE

Inwestycja w rękach specjalistów

Misja Scaf-House Developer polega na kompleksowej realizacji obiektów mieszkalnych wielorodzinnych, a także domów jednorodzinnych. Zdając sobie sprawę, że budowa to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu każdego z nas, ale jednocześnie i spore wyzwanie, cały ten ciężar bierzemy na siebie. Dzięki długoletniej obecności w branży dysponujemy nie tylko wiedzą merytoryczną i kwalifikacjami praktycznymi, ale również zapleczem sprzętowo-technicznym. Zajmujemy się również wynajmem i montażem rusztowań, a także przewozem ładunków gabarytowych samochodami ciężarowymi HDS. Na każdym etapie dbamy o funkcjonalność, a także o spełnianie najwyższych standardów bezpieczeństwa i obsługi, co przekłada się nie tylko na szybki postęp budowy, ale również na obniżenie kosztów całego przedsięwzięcia. Gwarantujemy profesjonalny nadzór i myśl techniczną, za którymi stoją kierownicy budowy z wieloletnim doświadczeniem w realizacji najbardziej wymagających projektów oraz doświadczony zespół. Co niemniej istotne, budujemy nie tylko domy, ale również oparte na wzajemnym zaufaniu i współpracy relacje z klientami. Kolejne etapy prac podlegają naszej i Waszej kontroli, dzięki czemu zyskujemy pewność co do wymarzonego efektu końcowego.

Piękne i nowoczesne projekty

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej

Wysoka jakość materiałów i wykonania

Szybka realizacja inwestycji

Komfort i funkcjonalność

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży świadczone przez nas usługi obejmują pełen zakres działań niezbędnych do urzeczywistnienia marzeń naszych klientów. Oferujemy piękne, nowoczesne projekty, które, oprócz walorów estetycznych, wyróżnia też szereg jakości funkcjonalnych. Duży nacisk kładziemy na energooszczędność, co, oprócz oczywistego ograniczenia kosztów eksploatacji budynku, przekłada się również na jego wartość ekologiczną. Nie zapominamy też o lokalizacji inwestycji. Wybieramy miejsca dobrze skomunikowane, ale przy tym położone w ustronnej, spokojnej okolicy, pełne naturalnego, słonecznego światła i zieleni. Zdając sobie sprawę, że budowa domu to najważniejsza inwestycja w życiu, pracujemy wyłączenia na wysokiej klasy materiałach od sprawdzonych dostawców.

Planujemy koszty z maksymalną możliwą precyzją. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie analizujemy projekt i proponujemy rozwiązania, które sprawdziły się w analogicznych sytuacjach. Dzięki temu unikamy przesunięć w czasie szybko i sprawnie realizując powierzone nam zadanie. Dom oddajemy w stanie deweloperskim, czyli w momencie, kiedy budynek jest gotowy do ostatecznego wykończenia, a następnie do zamieszkania. Bierzemy na siebie również zagospodarowanie terenu wokół budynku. Wykonujemy ogrodzenie, chodniki, a także trawniki na częściach wspólnych. Mając na uwadze nowoczesne standardy i oczekiwania każdą inwestycję zaopatrujemy w miejsca parkingowe. Krótko mówiąc, budujemy tak, jakbyśmy budowali dla siebie!

Sprawdź nasze inwestycje